@

multimedia @ VU
[_] readme register feedback projects resources _ # @ !

talk show tell print

project

'Introductiespel Integraal Onwerpen ( Een RTO-project )

contact

Theo Arts

doel:

Middels een spelvorm worden leerlingen vertrouwd gemaakt met het "bedrijfsmodel" bestaande uit de vijf fasen van het bedrijfsproces: Klantfase; Ontwerpfase; Productievoorbereiding; Productiefase; Gebruiksfase;

doelgroep:

Voorbereidend Onderwijs: VMBO KagAl-project scholen (Voortgezet Middelbaar Beroeps Onderwijs, scholen die werken volgens het principe "Kennis als gereedschap: Aktiverend leren")

productvorm:

Hybride: cd-rom / internet / folio

eigenschappen:

Virtueel / interaktief

ruimte:

Een virtuele omgeving waarbinnen leerlingen individueel of in een groepje via een spel wat een 'reel life' situatie suggereert komt tot een productrealisatie met oog voor tijd, energie en kosten.

opmerking:

Dit idee wordt ook uitgevoerd als 'bordspel': te denken is aan een mix tussen 'Monopolie' en 'Kolonisten' plus nieuwe elementen.
[_] readme register feedback projects resources _ # @ !

(C) Æliens 2014